Polska

Aktualności

wstecz

Praca szuka człowieka

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. technicznych

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie dokumentacją magazynową - ścisła współpraca z działami produkcji i księgowości.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Kontakt z dostawcami i podwykonawcami, zamawianie towarów.
  • Wspieranie działów produkcji poprzez wyszukiwanie informacji w Internecie oraz działań organizacyjno - koordynacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność łatwego wyszukiwania informacji w Internecie.
  • Umiejętności organizacyjne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość programu AutoCAD i/lub Inventor mile widziana.

Oferujemy:

  • Umowa o prace na pełen etat.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy.
  • Bezpłatna nauka języków obcych (niemiecki lub angielski).
  • Praca w dynamicznym środowisku oraz przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole.