Polska

Firma

poznaj naszą firmę

Zajmujemy się dostarczaniem urządzeń i pełnego zakresu usług do obsługi linii rozlewniczych w przemyśle spożywczym.

 

Działamy nie tylko na rynku krajowym, ale także na terenie Europy i innych części Świata. Realizowaliśmy projekty między innymi w: Niemczech, Rosji, Szwecji, Norwegii, Austrii, Czechach, Chorwacji, Nowej Zelandii, Holandii i wielu innych.

Trochę historii

poznaj naszą historie

1996
1998
1999
2003
2014
1996 rok

Spółka RS FillingTech to firma rodzinna, która została założona w lipcu 1996 przez Ryszarda Szczesnego pod nazwą MIHO-Polska. Na początku działalności prowadził ją samodzielnie, a pierwszy pracownik został zatrudniony w 1997.

1998 rok

W roku 1998 sfinalizowaliśmy sprzedaż ówcześnie największej i najnowocześniejszej linii rozlewniczej do soków i win w Polsce. W tamtym czasie konkurencję firmy Miho - Polska stanowiły przedsiębiorstwa państwowe, które zatrudniały nawet do 800 pracowników oraz zakłady prywatne, w których liczba pracowników dochodziła do 100.

1999 rok

W roku 1999 rozpoczęliśmy  współpracę z niemiecką spółką Ecomac.

2003 rok

W 2003 roku po raz pierwszy staneliśmy do przetargu za granicą - na przebudowę skomplikowanej linii rozlewniczej, piątego co do wielkości niemieckiego browaru. Mimo, iż konkurowaliśmy z silnymi niemieckimi firmami, wygraliśmy zlecenie, dzięki temu zaistnieliśmy na tym rynku.

2014 rok

Na początku roku 2014 spółka zmieniła nazwę z MIHO Polska na RS Fillingtech. Powodem naszej decyzji jest zbieżność nazw z niemieckim przedsiębiorstwem miho GmbH, stąd  kojarzenie naszej działalności wyłącznie z urządzeniami kontrolnymi. Aktualnie w przedsiębiorstwie pracuje 34 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Aktualnie w przedsiębiorstwie pracuje 34 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

 

Reinwestowanie zysków oraz inwestycje materialne takie jak: budowa drugiego zakładu, flota samochodowa, urządzenia, narzędzia, itp. oraz w kwalifikacje naszych pracowników pozwoliły nam zbudować silną pozycję na rynku.

Nagrody i wyróżnienia

sprawdź nasze wyróżnienia

Wsparcie dla sportu

sponsorujemy sport lokalny

Jako przedsiębiorstwo rodzinne zdajemy sobie sprawę, jak ważną role odgrywa edukacja i wychowanie kolejnych pokoleń.

 

Uważamy, że na rozwój każdego człowieka bardzo dobry wpływ ma uprawianie sportów. Dlatego w historii naszej działalności sponsorowaliśmy m.in. drużyny piłki siatkowej i nożnej oraz jeździectwo.

wspieramy lokalny sport