Polska

Oferta

poznaj naszą ofertę

Maszyny rozlewnicze

W RS FillingTech zapewniamy szeroki katalog urządzeń przemysłowych, jakie są przeznaczone przede wszystkim dla branży spożywczej. Oferujemy między innymi maszyny rozlewnicze w wielu wersjach, które są używane i jednocześnie w pełni sprawne. Z tego typu rozwiązań korzystają firmy zajmujące się produkcją różnego rodzaju napojów, a wśród naszych dotychczasowych klientów można znaleźć znane marki. Zajmujemy się również produkcją własnego sprzętu, który przedstawiamy w pozostałych sekcjach strony. 

Zajmujemy się sprzedażą używanych maszyn rozlewniczych do m.in. wody, soków, napojów, win, piwa i innych alkoholi rozlewanych do butelek szklanych, PET oraz puszek. Te niezawodne i działające bardzo wydajnie urządzenia to inwestycje na lata, spełniają bowiem wysokie normy jakościowe i mają świetne parametry techniczne. Za ich produkcję odpowiadają najlepsi projektanci z branży, którzy przygotowali szeroki wybór sprzętu dostosowanego do linii technologicznych o zróżnicowanym rozmiarze i przeznaczeniu. 

Sprawdzone maszyny rozlewnicze

Każda, znajdująca się w ofercie maszyna rozlewnicza przed trafieniem do kupującego jest poddawana wnikliwym testom technicznym oraz jakościowym. Zapewniamy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb danego zakładu produkcyjnego, a także fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu. 

Sprawnie działająca linia rozlewnicza pozwala na podniesienie wydajności produkcyjnej ciągu technologicznego. Z tego powodu warto zaopatrzyć zakład w funkcjonalne urządzenia, które będą działać niezawodnie również w okresach wyróżniających się zwiększoną produkcją. W naszej firmie wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, dlatego na ich życzenie sprowadzamy konkretne maszyny wybranych producentów o określonych parametrach technicznych. 

Zapewniamy:

  • doradztwo na etapie projektowania linii rozlewniczych,
  • doradztwo na etapie wyboru urządzenia,
  • transport,
  • demontaż i montaż maszyn rozlewniczych, 
  • uruchomienie linii rozlewniczej.

Oferujemy także wykonanie przeglądów oraz remontów używanych maszyn, a także ich dostosowanie do potrzeb Klienta.
Sprzedajemy również kompletne linie rozlewnicze. Zapraszamy do kontaktu z RS FillingTech, jeśli pojawiły się dodatkowe pytania związane z dostępnością produktów czy ich parametrami. Zachęcamy też do sprawdzenia transporterów i innych urządzeń, które projektujemy.