Polska

Oferta

poznaj naszą ofertę

Przenośniki płytkowe, rolkowe i modułowe

 

Produkowane przez nas urządzenia służą do transportu różnego rodzaju opakowań pomiędzy maszynami wchodzącymi w skład linii rozlewniczych. W naszej ofercie znajdują się przenośniki rolkowe, modułowe i płytkowe, które znajdują zastosowanie w wielu zakładach produkcyjnych. Transportery na butelki i inne pojemniki mogą być częścią istniejącej linii technologicznej, dostosowujemy je bowiem do indywidualnych wytycznych zamawiającego.

Z naszego sprzętu korzysta obecnie wiele firm i korporacji z różnych gałęzi przemysłu. Zapraszamy do sprawdzenia dotychczasowych realizacji RS FillingTech, jakie przedstawiamy na stronie.

Transportery na butelki – przenośniki 

Nasza firma oferuje profesjonalne przenośniki do butelek. Dzięki ich zastosowaniu zredukowany zostaje czas potrzebny do przenoszenia wyrobów gotowych pomiędzy kolejnymi segmentami linii produkcyjnej. Inwestycja w transportery modułowe, rolkowe i płytkowe to świetny sposób na zwiększenie wydajności pracy zakładu przemysłowego, która w dłuższej perspektywie czasu przyniesie oszczędność pieniędzy. Opakowania transportowane przez specjalistyczny sprzęt są też lepiej zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań na potrzeby klientów z branży spożywczej. Projektujemy transportery i inne rodzaje opakowań, które można wykorzystać na dowolnych liniach rozlewniczych. Modele modułowe, płytkowe oraz rolkowe można uzupełnić także o pozostały sprzęt, jaki znajduje się w katalogu RS FillingTech. Zapewniamy niezawodne, spełniające najwyższe normy jakościowe urządzenia, których wdrożenie poprawia wydajność całego zakładu przemysłowego. 

Przenośniki modułowe, płytkowe, rolkowe do butelek i puszek

Oferowane przez nas transportery na butelki to zarówno wdrożenia w nowych obiektach przemysłowych, jak i kompleksowa integracja z wykorzystywanymi już rozwiązaniami transportowymi. Dostarczamy przenośniki (przenośniki płytkowe do transportu butelek), który wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

 

Wysoka kultura pracy, duża wydajność, niezawodność oraz wygoda użytkowania to niejedyne zalety, jakimi cechuje się oferowany przez nas sprzęt. Urządzenia, takie jak przenośnik płytkowy czy rolkowy, są powszechnie wykorzystywane na terenie nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Transporter na butelki stanowi wysokiej klasy rozwiązanie.

 

W zależności od wydajności linii, jej konfiguracji oraz zapotrzebowania Klientów oferujemy różnego rodzaju urządzenia:

 

1. Przenośniki płytkowe do transportu butelek szklanych, PET i puszek:

  • Z łańcuchem metalowym (dla butelek szklanych),
  • Z łańcuchem plastikowym (dla butelek PET i puszek),
  • Systemy liniowania
  • Systemy buforowania

2. Przenośniki zgrzewek, kartonów, skrzynek, tacek:

  • Transportery akumulacyjne z zastosowaniem taśm LBP oraz mat rolkowych,
  • Transportery Modułowe (przenośniki modułowe),
  • Transportery skrzynek z łańcuchami metalowymi,
  • Transportery, przenośniki rolkowe,
  • Podejścia i zejścia z łańcuchami metalowymi, gumowanymi lub matami gumowanymi,
  • Wyrzutniki i obrotnice opakowań

 

Przenośniki płytkowe, rolkowe i modułowe, transportery na butelki i do kartonów wykonane są ze stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości charakteryzują się bezawaryjnością oraz długą żywotnością. 

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych najnowszych animacji i wykonanych produktów na YT.

oraz katalog naszych przenośników na butelki:

 

 

Przenośniki płytkowe do transportu butelek szklanych, PET i puszek

Przenośniki płytkowe wykonane ze stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości charakteryzują się bezawaryjnością oraz długą żywotnością. Projektujemy indywidualne rozwiązania  dostosowane do potrzeb klienta. Wykonujemy indywidualny projekt linii  rozlewniczej  z wydajnością do 65 000 butelek na godzinę.

Transporter taśmowy na butelki

 

 

Sterowanie transportem butelek firmy Krones